Zamek Biskupi i Hotel Tobaco nominowane do World Travel Awards

 

Zamek z zewnÖtrzZamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi (hotele Grupy Arche) ponownie walczą o turystycznego Oscara w 24. edycji międzynarodowego konkursu World Travel Awards.

   Co roku konkurs „World Travel Awards” wybiera najlepsze hotele na poszczególnych kontynentach i w poszczególnych krajach, a także organizacje i firmy związane z różnymi aspektami branży turystycznej. Finaliści wyłaniani są przez grono międzynarodowych ekspertów pod kątem innowacyjności, oferty, jakości, standardów świadczonych usług oraz poziomu zadowolenia gości i klientów.
Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim jest nominowany do tytułu Najlepszego Polskiego Hotelu Konferencyjnego 2017” – Poland’s Leading Conference Hotel 2017”. Hotel Tobaco w Łodzi jest nominowany w kategorii „Najlepszy Polski Hotel Butikowy 2017 – „Poland’s Leading Boutique Hotel 2017” .
W tym roku do kategorii „Poland’s Leading Conference Hotel 2017” zakwalifikowanych zostało pięć hoteli z Polski (są to Double Tree by Hilton & Conference Center Warsaw, Hilton Warsaw Hotel & Concention Centre, InterContinental Warszawa i Novotel Warszawa Centrum). Do kategorii „Poland’s Leading Boutique Hotel 2017” zakwalifikowane zostały także: Hotel Blow Up Holl 50/50 w Poznaniu, krakowskie hotele: Hotel Copernicus, Hotel Centrum, Hotel Puro.

– To już kolejne nominacje dla Zamku Biskupiego i Hotelu Tobaco w Łodzi w tym międzynarodowym konkursie „World Travel Awards”. Dzięki tym wyróżnieniom możemy udowodnić, że w Polsce mamy również światowej klasy hotele konferencyjne i butikowe, które również wyznaczają trendy i wysokie standardy obsługi. To przede wszystkim informacja dla międzynarodowych organizatorów imprez typu MICE, że można znaleźć doskonałe miejsce do organizacji konferencji i wydarzeń również w Polsce. Nominacja Zamku Biskupiego i Hotelu Tobaco to również doskonała promocja Janowa Podlaskiego i Łodzi. Jest to wyjątkowy konkurs i bardzo ważny dla Grupy Arche, ponieważ w roku 2015 zdobyliśmy naszą pierwszą nominację i nagrodę dla Hotelu Tobaco w Łodzi. Byłoby miło gdyby w tym roku wygrały moje dwa zespoły hotelowe ze względu na wkład pracy, jaki został włożony przez ostatnie 12 miesięcy – mówi Artur Trukawiński, cluster general manager hoteli Zamek Biskupi Janów Podlaski & Hotel Tobaco Łódz.

   Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi należą do Grupy Arche posiadającej w swoim portfolio obiekty historyczne: Pałac Łochów, Pałac Sieniawa, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Hotele Arche w Częstochowie i w Siedlcach.

Źródło: http://www.meetingplanner.pl/

Apartament skrzydéo wschodnie Pok j standard dla 2 os b Podzamcze
   

4

 

Zdjęcia : http://www.zamekjanowpodlaski.pl/

baner kongres

Poland Meetings Impact

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved