Centrum konferencyjno-wystawiennicze powstaje na terenie dawnej FSO

33635 820xRozpoczęła się budowa kompleksu wystawienniczo-eventowego na terenie dawnej hali fabryki FSO przy ul. Modlińskiej 4 i 6B w Warszawie. Obiekt o powierzchni użytkowej 60 tys. mkw. ma pod jednym dachem zapewnić największą w stolicy przestrzeń targową i konferencyjną, którą zarządzać będzie spółka Centrum Targowo-Kongresowe, dawne MT Polska. W budynku będzie mieścić się też strefa z ofertą budowlano-dekoracyjną, hotel klasy biznes, powierzchnie biurowe i parking dla ponad 1,4 tys. samochodów. Całość inwestycji ma zostać oddana do użytku w 2018 roku.

Więcej...

Katowice gospodarzem szczytu klimatycznego ONZ w Polsce

firm 1112 8b145b bigW 2018 r. Polska będzie gospodarzem 24. sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych (UNFCCC) w sprawie zmian klimatu (COP24). Miastem, w którym odbędzie się szczyt klimatyczny, będą Katowice - poinformowało Ministerstwo Środowiska.

Więcej...

Zamek Biskupi i Hotel Tobaco nominowane do World Travel Awards

 

Zamek z zewnÖtrzZamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi (hotele Grupy Arche) ponownie walczą o turystycznego Oscara w 24. edycji międzynarodowego konkursu World Travel Awards.

Więcej...

Światowa Konferencja Antydopingowa w Katowicach

 

Światowa Agencja Antydopingowa zdecydowała o organizacji Światowej Konferencji Antydopingowej w 2019 roku w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W wydarzeniu ma wziąć udział ponad 2000 uczestników.

 

Więcej...

IMEX 2017 za nami

116 – 18 maja odbyły się kolejne międzynarodowe targi branży spotkań IMEX we Frankfurcie. Polska Organizacja Turystyczna, jak co roku była organizatorem polskiego stoiska narodowego, na którym swoje oferty prezentowały: narodowe (Poland Convention Bureau POT) i regionalne Convention Bureaux, firmy zajmujące się profesjonalną organizacją spotkań oraz obiekty konferencyjne.

Więcej...

baner kongres

Poland Meetings Impact

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved