Zostań Rekomendowanym Organizatorem 2018-2020

POT LOGO
Polska Organizacja Turystyczna (sekcja Poland Convention Bureau) prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów oraz podróży motywacyjnych w Polsce.

Więcej...

Europejski Kongres MŚP uwalnia biznes!

EKMSP 3206 000 uczestników z 30 krajów. Ponad 100 wystawców i 100 wydarzeń. Globalne marki i lokalne biznesy. W środę w Katowicach rozpocznie się VII edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Hasło przewodnie: „uwolnić biznes!”.

 

Więcej...

FAM TRIP dla organizatorów spotkań z Włoch

Trip dla organizatorów spotkań z Włoch

 

W dniach 22 – 24 września br. w Warszawie na zaproszenie Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Rzymie, Poland Convention Brueau Polskiej Organizacji Turystycznej, hoteli Warsaw Marriott, Sheraton Warszawa, Westin Warszawa oraz Bristol, The Luxury Collection oraz koordynatora wizyty - Poland Concept DMC (Grupa ICP) odbyła się podróż studyjna dla 7 przedstawicieli branży przemysłu spotkań z rynku włoskiego w celu zapoznania się z ofertą i potencjałem biznesowym stolicy.

 

Więcej...

Ambasadorowie Kongresów uhonorowani podczas gali w Krakowie

1

W dniu 14 września 2017 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyła się tegoroczna Gala Ambasadorów Kongresów Polskich.

 

Do grona Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 17 postaci, głównie ze świata nauki, które przyczyniły się do rozwoju przemysłu spotkań w Polsce. Uroczysta gala to spotkanie Ambasadorów z kapitułą, organizatorami programu oraz przedstawicielami branży spotkań.

 

Więcej...

Centrum konferencyjno-wystawiennicze powstaje na terenie dawnej FSO

33635 820xRozpoczęła się budowa kompleksu wystawienniczo-eventowego na terenie dawnej hali fabryki FSO przy ul. Modlińskiej 4 i 6B w Warszawie. Obiekt o powierzchni użytkowej 60 tys. mkw. ma pod jednym dachem zapewnić największą w stolicy przestrzeń targową i konferencyjną, którą zarządzać będzie spółka Centrum Targowo-Kongresowe, dawne MT Polska. W budynku będzie mieścić się też strefa z ofertą budowlano-dekoracyjną, hotel klasy biznes, powierzchnie biurowe i parking dla ponad 1,4 tys. samochodów. Całość inwestycji ma zostać oddana do użytku w 2018 roku.

Więcej...

baner kongres

Poland Meetings Impact

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved