O przemyśle spotkań na Warsaw Economic Hub 2017

warsWH201715 grudnia br. w hotelu Novotel Centrum w Warszawie odbyła się 10. edycja konferencji Warsaw Economic Hub (WEH) organizowana przez The Warsaw Voice. WEH to coroczne międzynarodowe spotkanie, poświęcone kluczowym zagadnieniom regionu CEE, Europy i świata, obserwowanym z perspektywy Polski, pełniącej rolę międzynarodowego interaktywnego centrum biznesowo-gospodarczego.

Więcej...

Świąteczne Rekomendacje Poland Convention Bureau POT

rekomend 178We wtorek 12 grudnia, w siedzibie Stowarzyszenia Wódka Polska, odbyło się świąteczne spotkanie branżowe przygotowane przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej (PCB POT). W czasie imprezy wręczono certyfikaty rekomendacji profesjonalnym organizatorom kongresów i podróży motywacyjnych.

 

Więcej...

IBTM World 2017 za nami!

ibtm1Od 28 do 30 listopada odbywały się w Barcelonie międzynarodowe targi branży spotkań IBTM World 2017. Polska Organizacja Turystyczna, jak co roku była organizatorem polskiego stoiska narodowego.

 

Na powierzchni 69 metrów kwadratowych, w ramach polskiego stoiska narodowego, oferty prezentowało 16 wystawców z Polski.

 

Więcej...

Katowice gospodarzem kongresu WADA w 2019 roku

logo WADAMiędzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach w dn. 5-7 listopada 2019 roku stanie się światowym centrum antydopingu. Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) podjęła decyzję, że to właśnie w tym mieście odbędzie się Światowa Konferencja Antydopingowa.

Więcej...

Prezes POT wspiera branżę spotkań

spotkanie CBPPrzedstawiciele najważniejszych regionalnych i miejskich convention bureaux przybyli do siedziby Polskiej Organizacji Turystycznej w Warszawie na spotkanie z prezesem Robertem Andrzejczykiem. Tematem rozmów były m.in. sposoby promocji branży spotkań w nadchodzącym 2018 roku.

Więcej...

baner kongres

Poland Meetings Impact

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved