Wiadomości

Zobacz więcej wiadomości
 • Ambasadorowie Kongresów uhonorowani podczas gali w Krakowie

  W dniu 14 września 2017 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyła się tegoroczna Gala Ambasadorów Kongresów Polskich.   Do grona Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 17 postaci, głównie ze świata nauki, które przyczyniły się do rozwoju przemysłu spotkań w Polsce. Uroczysta gala to spotkanie Ambasadorów z kapitułą, organizatorami programu oraz przedstawicielami branży spotkań.  

  Czytaj więcej...

 • Centrum konferencyjno-wystawiennicze powstaje na terenie dawnej FSO

  Rozpoczęła się budowa kompleksu wystawienniczo-eventowego na terenie dawnej hali fabryki FSO przy ul. Modlińskiej 4 i 6B w Warszawie. Obiekt o powierzchni użytkowej 60 tys. mkw. ma pod jednym dachem zapewnić największą w stolicy przestrzeń targową i konferencyjną, którą zarządzać będzie spółka Centrum Targowo-Kongresowe, dawne MT Polska. W budynku będzie mieścić się też strefa z ofertą budowlano-dekoracyjną, hotel klasy biznes, powierzchnie biurowe i parking dla ponad 1,4 tys. samochodów. Całość inwestycji ma zostać oddana do użytku w 2018 roku.

  Czytaj więcej...

 • Katowice gospodarzem szczytu klimatycznego ONZ w Polsce

  W 2018 r. Polska będzie gospodarzem 24. sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych (UNFCCC) w sprawie zmian klimatu (COP24). Miastem, w którym odbędzie się szczyt klimatyczny, będą Katowice - poinformowało Ministerstwo Środowiska.

  Czytaj więcej...

 • Zamek Biskupi i Hotel Tobaco nominowane do World Travel Awards

    Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi (hotele Grupy Arche) ponownie walczą o turystycznego Oscara w 24. edycji międzynarodowego konkursu World Travel Awards.

  Czytaj więcej...

baner kongres

Poland Meetings Impact

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved